DE KUNSTENAARS


St. Bernaertsstraat 10, Oudenbosch
Dymphie Kies, textielkunst | www.dymphiekies.nl
Jaap van Riet, beeldende kunst | www.jaapvanriet.nl


Gele villa, Rivièrelaan 3, Oudenbosch
Rien Joosen, beeldende kunst. | m.w.joosen@hotmail.com
Hans van Wijk, beeldhouwkunst hout | thuiswijk@gmail.com
Els Wezenbeek, illustratie | www.perfectdayproductions.nl
Willem-Jan Buijs, schilderkunst. | wjanbuijs@gmail.com
Toon Buijs, schilderkunst. | toon.buijs@vodafone.com


Gymzaal vrm. Mariaschool, Ringstraat 3, Oudenbosch
Els Rijk, beeldhouwkunst. | www.hetgroenedomein.nl
Toos van de Weijgaert, wolviten | | www.viltenzijde.nl
Jacqueline Herrema, schilderkunst. | www.jacquelineherrema.nl
Sophia de Mooij, tekenkunst. | sophiademooij@outlook.com
Myriam Vedder, beeldende kunst. | myriamthuis@gmail.com
Anita Braat, sieraden. | anita@passionsjewellery.nl


Natuurhistorisch en Volkenkundig Museum, Markt 30a, Oudenbosch
Corry Jansen, schilderkunst, mixed media. | cajmjansen@gmail.com
Amber Prent, schilder- en tekenkunst. | ambervanmeijgaarden@live.nl | www.studioa4art.com


Oudlandweg 11, Oudenbosch
Birgit biskop, schilderkunst. | birgitte.biskop@ziggo.nl
Stef de Ridder, Illustratie & natuurfotografie. | www.stefdenridder.com
Laurie Rijsdijk, natuurfotografie | www.naturelaurie.com


Atelier basisschool De Schittering, Sint Annastraat 34, Oudenbosch
Groepsexpo project Tijd van leven. | www.cc-educatie.nl


Atelier Mir I am, Meirstraat 21, Oud Gastel
Miriam Hellemons, schilderkunst. | www.miriamhellemons.com
Annemarie Tromp, schilderkunst. | www.annemarietromp.com
Hans Heeren, schilderkunst. | | www.hansheeren.jouwweb.nl
Ruud Hoogers, schilderkunst. | hoogers3dstudio@gmail.com


Oudendijk 15b Oud Gastel
Ad Engelen, glaskunst | aegla@hotmail.com


Laurentius kerk, Kerkstraat 3, Oud Gastel
Anouk Gunter, schilderkunst | www.gunterpaintings.nl
Jack Belleter, beeldende kunst, hout | J.belleter@ziggo.nl
Peter Aarts, tekenkunst. | peter_aarts@live.nl
Ellen Hack, schilderkunst | ellenhack@xs4all.nl
Kees Dekkers, beeldende kunst. | www.keesdekkers.nl
Ingrid Schrauwen, fotografie. | www.fototimeless.com
Nol van Poeyer, modelbouw | a.vanpoeyer@kpnplanet.nl
Peggy Bus, glaskunst. | glasatelierpeggybus.com
Mieke Aarsen-Antens,schilderkunst | www.memali.exto.nl


Kerkstraat 16, Oud Gastel
Marita van Oorschot, edelsmeden | www.maritavanoorschot.nl


Ceramics and Glaze, Heul 7, Hoeven
Annelies van Teteringen, keramiek. | www.ceramics-glaze.com
Elly van Zundert, keramiek


Oude Antwerpsepostbaan 65a, Hoeven
Jac Brouwers, beeldende kunst, metaal. | www.brou-art.nl
Yvonne van Egmond, mozaïek. | yvonne@yvonnevanegmond.nl


Damènco Vloeren, Lange meten 6c, Hoeven
Francette Jansen, schilderkunst. | jansenfrancette@gmail.com


Kunst op Nr 8, Moleneindsestraat 8, Hoeven
Wim Hansum, fotografie. | www.wimhansum.com
Hanneke Messelink-Anders, tekenkunst. | www.kunstanders.com
Karin van Geel, beeldende kunst. | Karinhmvangeel@hotmail.com
Aga Grabowski, sieraden. | agagrabowski@hotmail.nl


Molen St. Maartenspolder, Poldersdijk 4, Hoeven
Barbara van der Lee, keramiek | www.b-atelier-nl.jouwweb.nl
Ton den Arend, beeldende kunst
Lucky Methorst, beeldende kunst | www.lucky-art.nl
Germa Zeijen, beeldende kunst | www.germazeijen.nl
Ruud Hoogers, schilder/beeldende kunst. | hoogers3dstudio@gmail.com
Wies Hoogers, schilderkunst. | Wies2002@gmail.com
Nick Vermeulen, beeldende kunst. | www.reign59.nl
Jeanette Nijenhuis, beeldende kunst
Annelies vermunt, tekenkunst. | Anneliesvermunt@gmail.com
Zoé Peemen, beeldende kunst. | Z.peemen@gmail.com
Martin Valkhoff, schilderkunst. | www.ateliervalkhoff.nl
Riena Valkhof, schilderkunst. | www.ateliervalkhoff.nl


CCH Expositie, St. Jan de Doperkerk, Sint Janstraat 40a, Hoeven
Nico Andries, beeldende kunst | timoclanico@gmail.com
Anita Bosker, fotografie | Facebook: Fotokunst Anita Bosker
Jac Brouwers, beeldende kunst, metaal | www.brou-art.nl
Carla Hopmans, schilderkunst. | www.carlahopmans.nl
Angelique van den Hout, beeldende kunst. | www.schilderkunstangelique.nl
Wilma Jongmans, beeldende kunst. | wilma.denijs@gmail.com
Arie Onnink, beeldende kunst. | www.arieonnink.nl
Aad Rijpsma, schilderkunst | a-rijpsma@tele2.nl
Yvette Roovers, schilder/beeldende kunst. | www.yvet-art.com
Wil Ruis-Dubbeldam, schilderkunst. | wilruis@planet.nl
Toos Schuring, schilderkunst. | toosschuring@kpnmail.nl
Francis van Zitteren-Luijkx, glaskunst. | wflluijkx@gmail.com
Simone Donkersloot, beeldende kunst, keramiek | simone.donkersloot@hotmail.com
Johan Vromans, Fotografie. | j.vromans@home.nl
Yvette Heeren, schilderkunst. | www.yvetteheeren.nl
Manon Ausems, beeldende kunst, glas | www.studiobeeldig.nl
St. Joost Academie studenten, animaties


Gors 85, Hoeven
Nico Andries, beeldende kunst | timoclanico@gmail.com
Bobbi Cleij, beeldende kunst, kermamiek | bobbicleij@hotmail.com
Monique Borburgh, beeldende kunst | mborburgh@kpnplanet.nl


De Heul 31, Hoeven
Anne van Oosterhout, keramiek | www.artisjok-atelier.nl


Gerard van Slobbehuis, Pastoor v Breugelstraat 25, Bosschenhoofd
Marion Naber-Kemper, schilderkunst | www.marionnaberkemper.exto.nl
Cocky van Zanten, schilderkunst | cockyvanzanten@exto.nl
Carry Ham, tekenkunst | | www.carryham.wordpress.com


Bosschenhoofdsestraat 6, Bosschenhoofd
Joop de Regt, edelsmeden | jderegt@xs4all.nl
Johan Jungbeker, edelsmeden. | johan.jungbekersamsung@gmail.com


Creative Studio Li-Z, Sint Gerardushof 2, Bosschenhoofd
Zeycan Ozmen, fotografie. | zeycanseda@outlook.com
Nel Heidinga, Sieraden. | nheidinga@gmail.com