DE KUNSTENAARS


Angel 3, Oud Gastel
Annemarieke Koremans, fotokunst | www.anniestuv.nl
Mieke Aarsen, schilderkunst | www.memali.exto.nl


Markt 2, Oud Gastel
Peggy Bus, glaskunst | www.glasatelierpeggybus.com


Vierschaarstraat 13-01, Oud Gastel
Carina de Rooij, schilderkunst | www.carinaderooij.nl


Koelestraat 58, Oud Gastel
Greet de Rooij, sieraden | www.syrla.nl


Oudendijk 15b, Oud Gastel
Ad Engelen, glasfusing/glas in lood | aegla@hotmail.com


Meirstraat 21, Oud Gastel
Ruud Hoogers schilder- en objectkunst | artfacilitatormarion@gmail.com
Wies Hoogers schilderkunst/illustratie | artfacilitatormarion@gmail.com
Miriam Hellemons, schilder- en objectkunst | miriam.hellemons@hotmail.com


De Luijenbergh, Langenbergsestraat 17, Oud Gastel
Leerlingen Carina de Rooij, schilderkunst | Facebook: Facebook Schildercursus De Rooij


Gele villa, Rivièrelaan 3, Oudenbosch
Willem-Jan Buijs, schilderkunst | wbuijs@caiway.nl
Toon Buijs, schilderkunst | www.toonkunst.jouwweb.nl
Sandrina Zegers, sculpturen | sandrina66@hotmail.com


Kunsthal, Markt 72, Oudenbosch
Joop van Rijsbergen, grafiek | www.kunsthaloudenbosch.com


Sint Annastraat 34, Oudenbosch
Anneke Wijn, beeldende educatie | www.cc-educatie.nl


Thorbeckestraat 7, Oudenbosch
Dini van Trijen, mixed media | pvantrijen@planet.nl


Stoofstraat 25, Oudenbosch
Astrid Kriessels, schilder- en objectkunst | www.transformkunst.nl


Den Driehoek 20, Oudenbosch
Henk de Graaf, Schilderkunst, fotografie | www.henkdegraafpaintings.nl


Galerie Maria (voormalige Maria school) Ringstraat 3, Oudenbosch
Nelleke Aerts, schilderkunst |
Anita Bosker, fotokunst | www.anitabosker.com
Francis Luijkx, ruimtelijke glaskunst | wflluijkx@gmail.com
Aad Rijpstra, schilderkunst | a-rijpsma@tele2.nl
Jitske Schauwaert, schilderkunst | www.jitskeschauwaert.nl
Toos Schuring, schilderkunst | toosschuring@planet.nl
Arie Onnink, schilderkunst | www.arieonnink.nl
Yvonne Telleman, sculpturen | www.tellemankreatievezaken.nl
Sjan van der Made, sculpturen | sjanvandermade@ziggo.nl
Angelique van den Hout, schilderkunst | www.schilderkunstangelique.nl
Anja Frijters (gastexposant), ruimtelijke kunst | frijtersanja@gmail.com
Els Weezenbeek | www.perfectdayproductions.nl
Karin Schoonen, tekenkunst | www.kaatsstudio.com
Simon Marcelissen, object art | marleensimon@kpnmail.nl
Wil Ruis-Dubbeldam, schilderkunst |
Joke schippers, keramiste | www.zijmetdrklei.com
Salvis Slavišens en Rikki Swart, object art | rikkiswart@gmail.com
Dana Ruijs, documentaire fotografie | www.danaruijs.nl
Rick Siemons, beeldende kunst | www.beeldvanrick.nl


AVO-kantine, sportpark Albana
Corine Waanders, Schilderkunst | corinewaanders@kpnmail.nl
Francette Jansen-Mulder, Schilderkunst | jansenfrancette@gmail.com
Nicole van Well, Schilderkunst | nicole62@live.nl


Pastoor van Breugelstraat 93, Boschenhoofd
Jack Heijboer, Schilderkunst | www.jackheijboer.nl
Carla Hopmans, Schilderkunst | www.carlahopmans.nl
Gerrit L. Kok, schilderkunst | g.kok657@upcmail.nl
Alex Philippeau Hassig, schilderkunst | www.alexportraits.nl
Annemarieke Koremans, fotokunst | www.anniestuv.nl
Christine (Kok) de Wijse, abstracten in acryl | g.kok657@upcmail.nl


Bosschenhoofdsestraat 6, Boschenhoofd
Agnes van Hoesel, edelsmeden | agnesvanhoesel@gmail.com
Frans van de Haterd, beeldende kunst | fransvandehaterd@gmail.com


Reiskoffer, Pastoor v Breugelstraat 45, Boschenhoofd
Stef de Ridder, illustraties | www.stefdenridder.com
Lily Kleijn, schilderkunst | www.lilykleijnkunst.nl
Cor Schreuders, papieren modellen/schilderkunst | corschreuders@ziggo.nl


Moleneindsestraat 8, Hoeven
Wim Hansum, fotografie | hansu031@planet.nl
Riet Huijsmans, objectkunst |
Joop van Rijsbergen, grafiek | www.joopvanrijsbergen.nl


Gors 85, Hoeven
Marijke Taks, keramiek, glaskunst | www.marijketaks-keramiek.nl
Toon Verbraak, papiermaché kunst | verbraak@home.nl
Ineke Hello, papiermaché kunst | buurvrouw23@live.nl


Oude Antwerpsepostbaan 65a, Hoeven
Jac Brouwers, tuinobjecten van oude gereedschappen | anky2jac@gmail.com


Molen St. Maartenspolder, Poldersdijk 4, Hoeven
Anne van Oosterhout, ARTisjok Atelier, keramiek |
Barbara van der Lee, ARTisjok Atelier, keramiek | Facebook: Barbara B. Atelier
Ruud Hoogers, schilder- en objectkunst | artfacilitatormarion@gmail.com
Wies Hoogers, schilderkunst/illustratie | artfacilitatormarion@gmail.com
Miriam Hellemons, schilder- en objectkunst | miriam.hellemons@hotmail.com
Franka van den Broek, schilderkunst | franka-s-art@outlook.com
Roseriet Caron, beeldende kunst |
Rick van Lange, beeldende kunst | www.ateliervanlange.nl
Ria Mathijssen, beeldend, keramiek |
Rob Langenberg, lederen mannenarmbanden |
Peggy Bus, glaskunst | www.glasatelierpeggybus.com