DE KUNSTENAARS


Kunst op Nr 8, Moleneindsestraat 8, Hoeven
Wim Hansum, fotografie | www.wimhansum.com
Anneke Hansum, schilderkunst/div. technieken | www.annekehansum.com
Jarno van Wanrooij, metaal/hout kunst | www.jecreaties.nl
Truus Rozinga, keramiek


Oude Antwerpsepostbaan 65a, Hoeven
Jac Brouwers, beelden van metaal | www.brou-art.nl


Ceramics and Glaze, Heul 7, Hoeven
Annelies van Tetering, keramiek | www.ceramics-glaze.com


Damènco Vloeren, Lange meten 6 , Hoeven
Francette Jansen, schilderkunst | jansenfrancette@gmail.com


Molen St. Maartenspolder, Poldersdijk 4, Hoeven
Debbie Nijland, schilderkunst | www.debbienijland.com
Monique van Berkel, schilderkunst
Stichting vrienden van Jan Strube, schilderkunst | Advanmelis@ziggo.nl
Annelies Vermunt, tekenkunst | Anneliesvermunt@gmail.com
Ann Dierckx, beeldende kunst | dierckx.a@skynet.be
Germa Zeijen, beeldende kunst | Germazeijen@home.nl
Ruud Hoogers, schilder- en objectkunst | artfacilitatormarion@gmail.com
Wies Hoogers, schilderkunst/illustratie | artfacilitatormarion@gmail.com
Ria Matthijsen, beeldende kunst, keramiek
Barbara van der Lee, keramiek
Anita Bosker, fotokunst
Zoe Peemen, interieurvormgeving/productontwerp | Z.Peemen@gmail.com


Atelier van Lange, Bovenstraat 9, Hoeven
Rik van Lange, keramiek, beeldende kunst | www.ateliervanlange.nl
Leerlingen Rik van Lange, keramiek | www.galerieserena.nl


Bosschenhoofdsestraat 6, Bosschenhoofd
Tiemen Wolfs, beeldende kunst | tiemenwolfs@studiodecampagne.nl


Hotel de Reiskoffer, Pastoor v Breugelstraat 45, Bosschenhoofd
Marion Naber, schilderkunst | www.marionnaber.kemper.exto.nl
Amber Prent, illustratie | studioa4art@gmail.com
Ellen Hack, schilderkunst | ellenhack59@gmail.com


Gerard van Slobbehuis, Pastoor v Breugelstraat 25, Bosschenhoofd
Kees Dekkers, beeldende kunst | www.keesdekkers.nl
Cock van Zanten, etsen en pentekeningen | cokvzan@gmail.com
Bernadet Rijvers, schilderkunst | www.bernadetrijvers.nl
Corine Waanders, schilderkunst


All inn one, Pastoor van Breugelstraat 47 AH, Bosschenhoofd
Jeugd/jongerenwerk Bosschenhoofd, fotografie
Anneke Wijn, Community Art /project Ik Vergeet Je Niet | www.cc-educatie.nl/ikvergeetjeniet/


Kerk H.H. Martelaren van Gorcum, Dennis Leestraat 25 , Stampersgat
CCH: Nelleke Aerts, schilderkunst
CCH: Anita Bosker, fotokunst
CCH: Francis Luijkx, glaskunst | wflluijkx@gmail.com
CCH: Toos Schuring, schilderkunst | toosschuring@planet.nl
CCH: Arie Onnink, schilderkunst | onninkgc@ziggo.nl | www.arieonnink.nl
CCH: Yvonne Telleman, sculpturen | www.tellemankreatievezaken.nl
CCH: Angelique van den Hout, schilderkunst | www.schilderkunstangelique.nl
CCH: Nico Andries, beeldhouwen | timoclanico@gmail.com
CCH: Yvette Roovers, Schilderen - Textiel - Keramiek | www.yvet-art.com
CCH: Carla Hopmans | www.carlahopmans.nl
CCH: Wilma Jongmans, textiel, koper en hout
CCH: Anja Bouwens, keramiek | www.art-anja.nl
CCH: Jac Brouwers, beelden van metaal | www.brou-art.nl


Gele villa, Rivièrelaan 3, Oudenbosch
Toon Buijs, schilderkunst | toon.buijs@vodafone.com
Xandrina Zeegers, objectkunst | sandrina66@hotmail.com
"Debbie Nijland, schilderkunst" | www.debbienijland.com
Els Weezenbeek, illustraties | www.perfectday-productions.nl


Duckweed Art, Markt 38, Oudenbosch
Andre Kroos, schilderkunst | Lemnaminor@live.nl
Carrie Ham, tekeningen | www.carryham.wordpress.com


Kunsthal, Markt 72, Oudenbosch
"Monique Jasperse, uitgevoerde projecten in Coronatijd"


Natuurhistorisch Museum, Markt 30a, Oudenbosch
Stef de Ridder, Illustratie & fotografie, Workshop | www.stefdenridder.com


Moerdijksestraat 20, Oudenbosch
Rien Joosen, beeldende kunst | m.w.joosen@hotmail.com


Stationsstraat 7, Oudenbosch
Infopunt


Laurentius kerk, Kerkstraat 3, Oud Gastel
Miriam Hellemons, schilderkunst | www.miriamhellemons.com
Jacqueline Bartelen, beeldend | jpmbartelen@hotmail.com
Peggy Bus, glazenier | glasatelierpeggybus.com
Ad Engelen, glazenier | aegla@hotmail.com
Nol van Poeyer, modelbouw | a.vanpoeyer@kpnplanet.nl
Ingrid Schrauwen, fotografie | www.fototimeless.com
Marita van Oorschot, edelsmid | www.maritavanoorschot.nl
Mieke Aarsen, schilderkunst | www.memali.exto.nl


Atelier Mir I am, Meirstraat 21
Ruud Hoogers, schilder- en objectkunst | artfacilitatormarion@gmail.com
Wies Hoogers, schilderkunst/illustratie | artfacilitatormarion@gmail.com
Miriam Hellemons, schilder- en objectkunst | www.miriamhellemons.com
Annemarie Tromp, schilderkunst | www.annemarietromp.nl